Close

نسخه : 1.7 | تاریخ انتشار : 1394/4/24

تغییرات:

- رفع مشکل باگ XSS در آپلود فایل
- اضافه کردن پشتیبانی از پروتکل امنیتی https
- رفع مشکل با php 5.5
- رفع مشکل thumbs.php تصویر بند انگشتی اگر GD نصب نباشد
- رفع مشکل که مدیر نمیتواند تنظیمات ACL را تغییر دهد
- رفع مشکل ندیدن پوشه کاربر در صورتی که مدیر آنرا اجازه نداده باشد
- حذف ویژگی Gzip
- حذف کلاس mysql و همه به کلاس mysqli انتقال داده شده اند
- رفع مشکل اگر تعداد دانلود صفر باشد
- حذف سیستم بکاپ
- اضافه شدن ریکپچا گوگل
- اضافه شدن جداسازی پوشه کاربری
- اضافه شدن کنترل صفحه دانلود
- پشتیبانی بهتر از افزونه های کلیفا و نصب آسانتر

دریافت

نسخه 1.7 2.1 مگابایت

قوانین و اساسنامه کلیفا

قوانین و اساسنامه کلیفا :

قانون شماره ۱)
کاربرانی که قصد ثبت نام در انجمن کلیفا را دارند می بایست از کلماتی مناسب به منظور استفاده در نام کاربری استفاده کرده و از انتخاب کلمات رکیک و نامناسب جدا پرهیز کنند زیرا در غیر این صورت اشتراک آن ها در انجمن لغو شده و دسترسی آن ها قطع خواهد شد. همچنین استفاده از حروف فارسی و اعداد به هیچ وجه توصیه نمی شود ؛ استفاده از کلماتی که به صورت مخفف هم باشند (برای مثال asa یا wac) هرچند دارای معنی خاصی هستند اما بازهم مورد تائید نبوده و در صورت مشاهده امکان حذف آن ها نیز از سوی مدیر سایت وجود دارد.

قانون شماره ۲)
کاربران پس از ثبت نام در انجمن و فعال سازی می بایست ابتدا یک بار به طور کامل قوانین و اساسنامه را به دقت مطالعه کرده و سپس برای ارسال مطلب اقدام کنند. چنانچه پس از ثبت نام و ارسال مطلب از سوی کاربر مشاهده شود که در پست وی از کلمات نامناسب و رکیک استفاده شده است مطلب وی پاک شده و دسترسی کاربر هم به انجمن قطع خواهد شد.

قانون شماره ۳)
مطالب ارسال شده از سوی کاربران نظر وی قلمداد شده و مسئولیت آن بر عهده شخص کاربر می باشد و در این خصوص لزوما نمی تواند مطلب مورد نظر مورد تائید مدیران سایت نیز باشد.

قانون شماره ۴)
در زمان ارسال مطلب حتما به موضوع انجمن دقت نمائید، چرا که مطالب غیر مرتبط با موضوع انجمن در صورت مشاهده برای اولین بار، به کاربر تذکر داده شده و چنانچه این امر تکرار شود مدیران حق دارند تا کاربر مورد نظر را اخراج کنند. استفاده از کلمات بی ربط نظیر خیلی مهم، کمک کنید، تو رو خدا یکی کمک کند و یا از این دست به هیچ وجه نباید مورد استفاده قرار گیرد و عنوان مطلب ارسالی باید با متن اصلی هم خوانی داشته باشد.

قانون شماره ۵)
ذکر منبع در ارسال مطالب اهمیت فوق العاده زیادی دارد ؛ اگر از مطلبی استفاده می کنید که از سایت یا وبلاگ دیگری کپی برداری شده منبع یا نویسنده آن حتما باید ذکر شود. درج مطالب در انجمن در صورت لزوم باید با ذکر منبع معتبر باشد ؛ درج مطالبی که منبع معتبری ندارند به هیچ وجه توصیه نشده و مدیران حق برخورد با کاربر خاطی را دارا می باشند.

قانون شماره ۶)
از ارسال چندین سوال به صورت هم زمان با موضوعات متفاوت در یک قسمت از انجمن خودداری کنید. یعنی اگر قصد دارید سوالی در مورد پلاگین ها و همچنین ماژول ها بپرسید می بایست دو سوال جداگانه و در قسمت مربوط به خود ارسال کنید ؛ ارسال سوال در انجمن مناسب خود نقش مهمی در پاسخ دادن هرچه سریعتر دیگر کاربران دارد. همچنین به هیچ وجه یک سوال را در چند انجمن مطرح نفرمائید چرا که در صورت مشاهده با کاربر برخورد خواهد شد.

قانون شماره ۷)
اگر پاسخ سوالی را به طور کامل نمی دانید از اظهار نظرهای بی ربط و دادن پست هایی که باعث شلوغ شدن انجمن می شود جدا پرهیز نمایید در غیر این صورت مدیران حق برخورد با کاربر خاطی را دارا می باشند.

قانون شماره ۸)
تبلیغات در انجمن کلیفا تنها در انحصار گروه کلیفا بوده و در صورت مشاهده کلمات یا عکس هایی با مضامین تبلیغاتی و تجاری متن یا عکس مورد نظر از سوی مدیران حذف شده و به کاربر مورد نظر تذکر داده خواهد شد. چنانچه این عمل تکرار گردد مدیران حق دارند نسبت به اخراج کاربر از انجمن کلیفا اقدام نمایند. البته این مورد در خصوص ارسال های خصوصی هم صدق می کند و با این دسته از کاربران هم به همان صورت برخورد خواهد شد.

قانون شماره ۹)
مسئولیت فایل هایی که بر روی انجمن های کلیفا قرار می گیرد به هر شکلی که باشند بر عهده ی شخص کاربر بوده و مدیران هیچ گونه مسئولیتی نسبت به ویروسی بودن آن ها یا مسائل دیگر نخواهند داشت. بدیهی است که مسئولیت لینک های قرار داده شده هم نیز بر عهده کاربر یا سایت منبع می باشد.

قانون شماره ۱۰)
در برقراری ارتباط با دیگر کاربران دقت زیادی داشته باشید چرا که گروه کلیفا هیچ گونه مسئولیتی نسبت به ارتباط دو طرفه کاربران نخواهد داشت. سعی کنید اگر سوالی دارید ابتدا آن را در انجمن مربوط مطرح کنید چرا که مطمئنا هم به جوابی کامل تر دست خواهید یافت و هم این که به سوال شما سریعتر پاسخ داده خواهد شد.

قانون شماره ۱۱)
در صورت مشاهده ی هرگونه بی احترامی به مدیران، کاربران و یا اشخاص دیگر در صورت لزوم دسترسی کاربر خاطی به انجمن قطع خواهد شد.

قانون شماره ۱۲)
قرار دادن مطالب سیاسی، ضد دین، توهین به دیگر ادیان و تصاویر و مطالب خلاف شرع و قانون جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه قابل بخشش نبوده و در همان مرتبه اول شخص خاطی با نظر مدیران از انجمن اخراج خواهد شد. همچنین استفاده از مطالب سیاسی یا ضد دینی و یا از این دست در آواتار و همچنین امضاهای شخصی هم ممنوع می باشد.

قانون شماره ۱۳)
کاربران گرامی قبل از زدن هرگونه تاپیک و پستی در انجمن جست و جو کرده و در صورت مشاهده ی موضوع مرتبط، سوال خود را در همان تاپیک مطرح نموده و از زدن تاپیک جدا و تکراری در انجمن جدا خودداری نمایند در غیر این صورت پست شما توسط مدیران حذف شده و در صورت تکرر با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.

قانون شماره ۱۴)
مدیران می توانند هر طور که مورد پسندشان است با اشخاصی که به هر نحوی قصد بهم زدن جو انجمن ها را دارند برخوردار داشته و دسترسی وی را از انجمن قطع کنند. فعالیت با چند نام کاربری مختلف به هیچ وجه مورد قبول نبوده و در صورت مشاهده دسترسی تمامی نام های کاربری از سوی مدیران قطع خواهد شد.

قانون شماره ۱۵)
کاربران باید توجه داشته باشند که برای زیبای انجمن و نظم بهتر آن همواره تصاویر خود را درج کرده و از گزاشتن لینک آن ها جدا خودداری کرده و تصاویر درج شده را در تراز وسط قرار داده، از نوشتن با فونت ها و سایزهای مختلف و با رنگ های مختلف به جز رنگ معمولی و پیش فرض انجمن (مشکی) جدا خودداری نمایند. در صورت دریافت تذکر از سوی مدیران انجمن و تکرر موارد ذکر شده مدیران حق برخورد با کاربر خاطی را دارا می باشند.

قانون شماره ۱۶)
کاربران در صورت مراجعه و نبودن پست خود ابتدا در پروفایل کاربری خود آخرین پست های خود را چک کرده تا در صورت جا به جای و انتقال آن ها توسط مدیران از مکان پست خود مطلع شوند. همچنین برای تشکر تنها از کلید تشکر استفاده نموده و از زدن تاپیک های تشکر جدا خودداری نمایند.

قانون شماره ۱۷)
کاربران باید توجه داشته باشند که از قرار دادن لینک به صورت مستقیم در سایت جدا خودداری کنند و در صورت استفاده آن ها را در تگ (کد) مورد استفاده در لینک ها قرار دهند و از مخفی نمودن لینک ها در پشت تصاویر جدا خودداری نمایند.

قانون شماره ۱۸)
حق کپی رایت برای محصولات داخلی محفوظ بوده و به هیچ وجه توصیه نمی شود که در مطالب خود حق کپی رایت محصولات داخلی را نقض نمائید چرا که در این صورت مسئولیت این کار بر عهده کاربر خاطی بوده و مدیران می توانند دسترسی وی را به انجمن قطع نمایند.

قانون شماره ۱۹)
کاربران عزیز برای بالا بردن سطح کیفی کار همیشه سعی داشته باشند که در مواجه با مطالب خلاف قوانین از دکمه گزارش پست خلاف استفاده کنند ؛ بدیهی است این کار هم باعث افزایش کیفیت کار می شود.

قانون شماره ۲۰)
سوء استفاده از انجمن به منظور معرفی شرکت های هرمی کاملا خلاف قوانین بوده و با اشخاص خاطی برخورد شده و در همان مرتبه اول کاربر خاطی از انجمن های کلیفا اخراج خواهد شد.

قانون شماره ۲۱)
کاربران گرامی برای استفاده از انجمن و اسکریپت کلیفا باید حداقل با html آشنایی داشته باشند و اگر هم آشنایی ندارند توصیه میکنیم حتما این زبان نشانه گذاری ساده html را بیاموزید که سایت های بسیاری هستند ، آموزش های عالی در این مورد منتشر کرده اند.

توجه : ۲۱ قانونی که در بالا ذکر شده همگی از سوی مدیران کلیفا قابل تغییر بوده و کاربران می بایست هر چند وقت یک بار این قوانین را مجددا مطالعه نمایند.

امیدواریم در کنار هم بتوانیم امکاناتی را که مورد پسند همه می باشند را ساخته تا همه ی کاربران بتوانند از مطالب موجود در آن نهایت استفاده را ببرند.

با تشکر فراوان
مدیریت کلیفا